http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/Facebook_EN.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/UF2000pets_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoHome_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoFeet_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoLight_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoPet_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/WonderClean_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoClinic_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoCar_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/EcoShield_PL.jpglink
http://www.ecodor.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/UF2000_PL.jpglink

ECODOR

Firma ECODOR od lat specjalizuje sie w usuwaniu nieprzyjemnych zapachow z naszego otoczenia. Dzieki swoim biologicznym neutralizatorom, Ecodor usuwa zapachy szybko i skutecznie, a wszystko z dbaloscia o nasze srodowisko. Czytaj więcej...

UF2000 for Pets

UF2000 to silny srodek, skutecznie usuwajacy zapach uryny. Czytaj więcej...

EcoHome

EcoHome w naturalny sposob niszczy molekuly zapachu w powietrzu, sprawiajac ze zapach znika, a nie jest maskowany inna wonia. Czytaj więcej...

EcoFeet

EcoFeet to srodek neutralizujacy nieprzyjemny zapach potu. EcoFeet niszczy molekuly potu w naturalny sposob dlatego sprawia ze zapach znika, a nie jest maskowany przez inna won. Czytaj więcej...

Detektora

Znajdz niewidoczne dla oka plamy moczu uzywajac naszego porecznego Detektora plam Czytaj więcej...

EcoPet

EcoPet usunie plamy oraz zapach w miejscach, w ktorych zwierze przebywa czasowo lub na stale, w naturalny sposob. Czytaj więcej...

Lśniąca sierść

EcoPet lsniaca siersc bazuje na bezpiecznych bialkach roslinnych, ktore eliminuja nieprzyjemne zapachy oraz brud z futra naszego pupila. Czytaj więcej...

EcoClinic

W odroznieniu od odswiezaczy powietrza, EcoClinic usuwa nieprzyjemne zapachy, a nie przykrywa je inna wonia. Czytaj więcej...

EcoCar

Przeciwko zapachom w Twoim samochodzie. Czytaj więcej...

EcoShield

EcoShield jest specjalnym płynem z wiskozy, który zapobiega ponownemu pojawieniu się przykrego zapachu w jego źródle. Czytaj więcej...

UF2000

UF2000 to silny neutralizator ktory skutecznie przezwycieza nieprzyjemny zapach uryny. Czytaj więcej...

Aktualności
Aplikacja Ecodor iShop dla iPhone, iPad i systemu Android
Środa, 25 Kwiecień 2012 16:19

iPhone-Ecodor-App

Cały nasz asortyment w zasięgu Twojej ręki - już wkrótce sklep Ecodor na IPad-zie, Iphone oraz wszystkich urządzeniach z systemem Android.

Ecodor uruchomił aplikację do pobrania za darmo z Itunes store lub Goole Play, dzięki nowej usłudze nasze produkty będą dostępne także z mobilnych urządzeń firmy Apple oraz wszystkich urządzeń z system Android. Teraz nasze produkty możesz otrzymać na następny dzień, za pomocą paru kliknięc na swoim telefonie. Stali klienci mogę również korzystać ze swojego konta na www.ecodor.pl.

Nasz powód dla którego zdecydowaliśmy się stworzyć aplikację? "To oczywiste... dla wygody naszych klientów. Teraz nie trzeba mieć dostępu do stacjonarnego komputera lub laptopa by zamówić potrzebne środki. Aplikacja jest też dużo wygodniejsza niż tradycyjne przeglądanie strony na telefonie komórkowy"

Wyszukując "ecodor" w Istore lub Google Play będziecie Państwo mogli pobrać naszą aplikację za darmo. Łatwa w obsłudze aplikacja sprawi, że zakupy staną się przyjemnością. Możliwość korzystania z wirtualnego koszyka oraz dostawa na następny dzień (przy zamówieniu do 12) to tylko niektóre plusy naszej aplikacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji.

 
Ecodor UF2000 polecany przez Claudie!
Środa, 01 Czerwiec 2011 00:00

UF2000 do neutralizacji zapachu kociej uryny został zarekomendowany przez Claudie. W jednym z numerów UF2000 jest polecany jako jeden z dwóch środków do ekologicznej neutralizacji kocich "perfum". Więcej w Claudii w zakładce "Zadbany Dom" (nr 9/2009 114 str.).

 
Ecodor w telewizji!
Piątek, 12 Marzec 2010 02:00

Ecodor bij Bonje met de Buren11 marca 2010 nasze produkty był prezentowane w nowym programie "Bonje met de Buren" na RTL 4 (holederska telewizja).

Program dotyczył kłótni sąsiedzkich spowodowanych nieprzyjemnymi zapachami.

Program można zobaczyć TUTAJ.

 
Dostępność produktów Ecodor w poszczególnych krajach
Czwartek, 10 Styczeń 2008 19:42

Ecodor EuropeProdukty Ecodor dostępne są już w większości europejskich krajów:

Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Austrii, Słowenii, Hiszpanii, Czechach, Polsce, Ukrainie, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Szwecji oraz Szwajcarii.

 

 
Zapach kociego moczu pokonany!!
Wtorek, 20 Marzec 2007 12:22
cat-peeFirma Ecodor wprowadziła ostatnio na rynek kilka nowych produktów: takich jak środek przeciwko plamom z krwi oraz innych wydzielin i środek neutralizujący fetor kociej uryny. Wreszcie na rynku pojawia się produkt potrafiący rzeczywiście poradzić sobie z tym przykrym zapachem!!  Plamy z moczu np. na tapczanie niezwykle trudno usunąć i dlatego zwykłe środki nie radzą sobie z nimi. Poza tym zwierzęta domowe mają dużo lepsze powonienie niż my: rozpoznają miejsce w którym poprzednio się załatwiały i dalej w tym miejscu zaznaczają teren.
 
Czy Twój pies sika ciągle w to samo miejsce?
Środa, 14 Listopad 2007 18:45
hond-plast.gif

Zdarza się, że Twoja podłoga, wykładzina czy ulubiony dywan śmierdzi moczem, wymiocinami, sierścią lub innymi zapachami zwierzęcymi?

Masz starszego psa i Twój dom cały brzydko pachnie?

Teraz możesz już coś z tym zrobić!

Z EcoPet Odor & stain i UF2000 do usuwania zapachu moczu, plamy znikną w kilka sekund, a zapach zostanie usunięty szybko i skutecznie.

Jest kilka powodów dla którego psy sikają w domu. Czasami jest to spowodowane nie trzymaniem moczu przez naszego pupila, którego przyczyną może być choroba lub schorzenie. Popuszczanie zdarza się to również starym sukom lub szczeniakom z radości, gdy nas witają. 

 


humiliation mobile porn
Ecodor on Youtube!
Like us on Facebook!
The world of Ecodor